Dokuz Eylül Üniversitesi Öğretim Görevlisi Başvuru Dilekçe Örneği

  • 04 Aralık 2013
  • 1.013 kez görüntülendi.
Dokuz Eylül Üniversitesi Öğretim Görevlisi Başvuru Dilekçe Örneği

Dokuz Eylül Üniversitesi Öğretim Görevlisi Başvuru Dilekçe Örneğini yazımızın sonundaki linkten bilgisayarınıza indirerek ilan edilen öğretim görevliliği kadrosuna başvuru yapabilirsiniz. YÖK sayfasında ilan edilen öğretim görevliliği kadrolarına başvuru yapmak için bazı üniversitelerin hazırlamış olduğu hazır dilekçe örnekleri ile başvuru yapmanız mümkündür.

Fakat bir çok üniversite böyle hazır bir dilekçe hazırlamamaktadır. Dolayısı ile üniversite tarafından ilan edilen öğretim görevliliği kadrolarına sitemizde verdiğimiz resmi dilekçe örneği ile başvuru yapmanız gerekmektedir.

Dokuz Eylül Üniversitesi Öğretim Görevlisi Başvuru Dilekçe Örneğini doldururken bazı önemli noktalara dikkat etmeniz gerekmektedir. YÖK sayfasında ilan edilen öğretim görevliliği kadrosunun kadro ilan numarasını ve kadronun ilan edilen bölümünü dilekçede açıkça belirtmeniz gerekmektedir.

Dokuz Eylül Üniversitesi Öğretim Görevlisi Başvuru Dilekçe Örneğinde ekler kısmına YÖK sayfasında ilan edilen kadro ilanı bilgilerini yani istenilen belgeleri doğru ve eksiksiz bir şekilde girmeniz ve dosyanıza bu belgeleri tam olarak eklemeniz gerekmektedir. Dilekçede ekler kısmında belirteceğiniz ve dosyanın içine eksik olarak koyacağınız bir belge başvurunuzun eksik belge değerlendirilmesine girerek elenmenize sebep olacaktır.

Kadro başvuru sonuçlarını takip ederseniz bir çok başvuru sahibinin eksik evraktan elendiğini ve sıralamaya dahi giremediğini görebilirsiniz.

Dokuz Eylül Üniversitesi Öğretim Görevlisi Başvuru Dilekçe Örneği yazımızın alt kısmında link olarak verilmiştir. Dilekçe örneğine ulaşmak için linke tıklamanız ve indirmeniz yeterli olacaktır.

 

Dokuz Eylül Üniversitesi Öğretim Görevlisi Başvuru Dilekçe Örneği için TIKLAYINIZ.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ